Polski jest jednym z najtrudniejszych języków do opanowania. Jednak w rzeczywistości, w dużej mierze zależy to od tego, jak dobry jest twój nauczyciel. Potrzebujesz kogoś, kto pomoże ci utrzymać wysoką motywację do nauki, kto może sprawić, że cały proces szkolenia będzie zabawny i kto będzie wspierać ciebie w momentach kiedy już nie masz siły, żeby kontynuować.

 

     Miałem szczęście spotkać Julitę Poluch - moją nauczycielkę języka polskiego, która jest właśnie taką osobą. Pamiętam dzień, prawie 3 miesiące po przeprowadzce do Polski, kiedy uświadomiłem sobie, że już mogę komunikować moje pomysły po polsku, a także fakt, że pozbyłem się blokady językowej. Byłem bardzo zaskoczony i zadowolony, ale najważniejsze - czułem wdzięczność dla mojej nauczycielki, która inwestowała energię, pasję i wiedzę w każdą lekcję.

 

     Zatem rezultat był unikatowy. Jeśli jesteś naprawdę zaangażowany w to, żeby nauczyć się języka polskiego, Julita jest najlepszą nauczycielką o jakiej możesz marzyć. Więcej, możesz dowiedzieć się wiele o kulturze i historii tego pięknego kraju, oraz czerpać radość z osobistej interakcji z tą wspaniałą osobą.

 

Oleksand Koliakin, Ukraina

 

 

 

 

Z wielką przyjemnością zgodziłam się napisać kilka słów o Julicie.

 

Julita - to osoba, dzięki której przezwyciężyłam wszystkie kompleksy językowe, co rzecz jasna, dało mi możliwość swobodnego komunikowania się w języku polskim. Kiedy zaproponowano mi naukę języka polskiego w ramach kursu dla obcokrajowców, nie przychodziło mi do głowy nawet, że po ukończeniu kursu zacznę swobodnie mówić po polsku. Julita bardzo szybko znalazła odpowiednie podejście do swoich uczniów, jednocześnie dobierając do programu szkolenia bardzo ważne i aktualne tematy. Ponadto, dzięki przykładowym sytuacjom z życia codziennego nabyłam podstawowego doświadczenia językowego oraz pewności siebie. Pragnę również dodać, że entuzjazm i pozytywna energia, którą roztacza swą osobą Julita są bardzo zaraźliwe. Lekcje organizowane są w niezwykle skrupulatny, i co najważniejsze w bardzo oryginalny sposób. Dziękuję raz jeszcze, Julito!

 

Marine Yeghiazaryan, Armenia

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

      Po raz pierwszy spotkałem Julitę w połowie października 2012 roku. Właśnie zaczynałem pracę jako asystent profesora w Instytucie  Informatycznym na Uniwersytecie Warszawskim i chciałem polepszyć moje (kiepskie) umiejętności komunikacyjne z języka polskiego. Idąc za poradą mojego przyjaciela, pracującego w Austriackim Instytucie w Warszawie, skontaktowałem się ze szkołą Academia Polonica. Poprosiłem właścicielkę szkoły o prywatne lekcje lub zajęcia w bardzo małej grupie, silnie podkreślając fakt, że dla mnie bardzo ważne będzie szybkie oswojenie się z językiem polskim, gdyż jest to warunek konieczny mojej akademickiej kariery w Polsce. Właścicielka szkoły natychmiast zaproponowała mi Julitę jako nauczycielkę.

 

     Na zawsze pozostanę wdzięczny za ten wybór. Oprócz tego, że Julita jest czarującą osobą, przez prawie dwa lata Julita była wspaniałą nauczycielką, o wiele lepszą niż nauczyciele, z którymi miałem lekcje w 2010 roku, kiedy jako doktor habilitowany brałem udział w kursie organizowanym przez Polonicum, the Centre of Polish Language and Culture for Foreigners na Uniwersytecie Warszawskim. Każda lekcja była bardzo dobrze dopasowana do moich potrzeb: nigdy nudna czy banalna, zawsze zaskakująca, stymulująca i niezwykle wszechstronna. Ponadto, jej entuzjazm był zawsze tak wszechogarniający i zaraźliwy, że nawet po długim dniu pracy, udział w zajęciach stawał się prawdziwą przyjemnością.

 

     Julitta dowiodła mi, że jest niezwykle dobrze zorganizowana i można na niej polegać. Zatem kiedy ktoś z Instytutu lub któryś z przyjaciół prosił mnie o polecenie kursu języka polskiego, zawsze bez zawahania kierowałem ich do Julity (nie do szkoły Academia Polonica, ale do niej konkretnie).

 

Nie mam wątpliwości, że dzięki swoim umiejętnościom i silnej i zaangażowanej osobowości, Julitta będzie w stanie otworzyć i z sukcesem poprowadzić własną szkołę językową.

                                                                                            

  Z wyrazami szacunku

 

Alessandro Facchini, Szwajcaria

 

 

 

 

Czerpię dużą radość z nauki z Julitą: jej energia, poczucie humoru, kreatywność i unikalna umiejętność tłumaczenia zawiłych zasad gramatycznych w łatwy sposób, dodaje mi energii, daje pewność że będę w stanie osiągnąć płynność w języku polskim. To uczucie jest kluczową rzeczą w nauce, zwłaszcza w przypadku języków obcych. Lekcje Julitty są bardzo interesujące, lubiłam te dni kiedy po całym dniu pracy miałam lekcje polskiego.

 

Maryna Koliakina, Ukraina

 

 

 

 

        Julitta już od pierwszej lekcji była najbardziej uprzejmą i przyjacielską osobą. Nawet w bardzo stresujących momentach w pracy nie mogłam doczekać się lekcji polskiego. Julita ma bardzo pozytywną i entuzjastyczną osobowość oraz  talent do tego aby nieustannie motywować mnie do nauki.

Zawsze reagowała na moje potrzeby i zainteresowania, modyfikując metody nauczania w oparciu o moje potrzeby. Na przykład po tym, kiedy opowiadałam jej o moim małym siostrzeńcu i siostrze, dołączyła temat rodziny do naszych ćwiczeń. Pierwszy polski tekst jaki napisałam – był o moim dziadku! 

Miałam okazję doświadczyć jej pasji do nauczania, zawsze jest dobrze przygotowana do lekcji i widać że lubi to co robi, mimo że nie zawsze jestem najłatwiejszą uczennicą.

Doceniam to, że Julita chce uczyć nie tylko języka polskiego, ale także kultury i historii swojego kraju. Bardzo cieszę się z lekcji z Julitą, jest jedną z najlepszych nauczycielek, jakie kiedykolwiek miałam! Polecam ją bez żadnych zastrzeżeń.

 

Christine Kirchveger, Austria

 

 

 

 

      Mieszkam w Polsce od ponad roku i w tym czasie uczestniczyłam w kursach języka polskiego w wielu fundacjach, niektórzy nauczyciele byli wolontariuszami i ich stosunek do pracy był obojętny. Julitta spodobała mi się od pierwszej lekcji, była otwarta na uczniów i ich pytania. Potrafiła utrzymać uwagę całej grupy, zawsze była świetnie przygotowana i do zajęć wykorzystywała bardzo ciekawe materiały edukacyjne. Spodobało mi się to, że chętnie przejmowała inicjatywę i wychodziła poza zwykły program nauczania. Dla niej zawsze było ważne, żeby czegoś nas nauczyć. Mnie osobiście kurs z Julittą bardzo pomógł nauczyć się języka polskiego. Zawsze polecam ją moim znajomym, którzy chcą uczyć się języka polskiego.

 

Iryna Slobodian, Ukraina

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

poprzez ten list chcę poświadczyć uczestnictwo w kursie języka polskiego, prowadzonym przez Julittę Poluch, której metody nauczania były bardzo innowacyjne, nieustannie angażujące uczniów w trakcie lekcji, co jest bardzo pomocne i przynosi duże efekty.

Julita opracowała sposób, który pozwala uczniom zrozumieć idiomy w praktyczny sposób, dzięki przykładom sytuacji z życia codziennego, tak jak rozmowa kwalifikacyjna, wizyta u lekarza. Raz nawet wyszła daleko poza teorię organizując lekcję jogi, przy okazji nauki części ciała. To było bardzo produktywne w moim procesie nauczania.

Julita okazała się bardzo mądrą nauczycielką, która troszczy się o swoich uczniów, tworząc komfortowe środowisko do nauki zawsze troszcząc się o to, żeby wyjaśnić lekcje w najbardziej zrozumiały sposób.

 

Z wyrazami szacunku

 

Fany Echenique Riveros, Wenezuela

 

 

 

 

Mimo, że uczę się języka polskiego od niedawna,  dzięki moim dwóm wspaniałym nauczycielkom, widzę już duży postęp.  Do tej pory uczyłem się samodzielnie, jednak już na pierwszej lekcji zrozumiałem, jak ważne dla nauki są ćwiczenia i dialog z nauczycielką, która poprawia moje błędy. Ponadto podoba mi się elastyczność tego kursu, to dla mnie bardzo ważne, bo często wyjeżdżam w podróże służbowe. W trakcie kursu dowiedziałem się więcej o tym wspaniałym kraju, ludziach i polskiej kulturze.

 

Phan Thanh Phuong, Wietnam

 

 

 

 

Kurs języka polskiego, który prowadziła Julita Poluch to najprzyjemniejsze i jednocześnie najkorzystniejsze szkolenie w jakim brałem udział. Wszystkie lekcje przypominały przyjacielskie spotkania, których celem była nauka języka polskiego. Moim zdaniem Julicie udało się niemożliwe – z  nauki uczynić rozrywkę.

 

Taras Tlumatskyy, Ukraina

 

 

 

 

Zajęcia prowadzone były w sposób przystępny i dostosowany do poziomu grupy. Tematy zajęć były ciekawe i życiowe. Uczestnicy z ciekawością i z zainteresowaniem słuchali i udzielali się podczas lekcji. Każdym zajęciom towarzyszyło zwiedzanie stolicy oraz wizyty kulturalne w teatrze czy kinie, co pozwoliło nam poznać prawdziwą Warszawę.

 

Jamal Sean Farris, Maroko

 

 

 

W ubiegłym roku brałem udział w kursie języka polskiego „Poza klasą”, prowadzonym przez Julittę Poluch. Bardzo spodobał mi się sposób w jaki zostały zorganizowane nasze zajęcia. Większość lekcji odbywała się poza klasą i to był naprawdę świetny pomysł. Bardzo spodobały mi się wszystkie nasze wycieczki: do muzeum, kina, restauracji, jednak najbardziej w mojej pamięci pozostała wycieczka do teatru. Do tej pory teatr w ogóle mnie nie interesował, ostatni raz byłem w teatrze w szkole, ale po naszej wizycie w teatrze byłem pod ogromnym wrażeniem. Mimo, że spektakl był w języku polskim, wspaniała atmosfera i gra aktorska uczyniły ten spektakl doskonale zrozumiałym.

Chciałbym bardzo podziękować za to naszej nauczycielce – Julicie. Bardzo szybko udało jej się zdobyć sympatię naszej grupy. Sposób w jaki prowadziła lekcje był bardzo interesujący i profesjonalny. Poznałem wiele nowych słów i zagadnień a także dowiedziałem się wielu nowych rzeczy o polskich tradycjach. Bardzo mi przykro, że tak szybko skończył się ten kurs, chciałbym kontynuować już na wyższym poziomie.

 

Dmitrij Kravczenko, Ukraina

 

 

 

 

Miałem możliwość wziąć udział w jednym z projektów prowadzonych przez Julitę, w trakcie którego uczyła cudzoziemców języka polskiego poza klasą. Julita była kreatywna, spokojna, cierpliwa i pomocna. Wszystkie składniki, które są potrzebne do tego, aby nauczyć i sprawić by studenci pokochali to, czego się uczą. Dzięki jej lekcjom, miałem możliwość dowiedzieć się więcej o polskiej kulturze i historii Polski, co pomogło mi zrozumieć i docenić ten kraj, polski sposób myślenia i zachowania.

 

Borheh Chair, Tunezja

 

 

 

 

Julitta to osoba, która naprawdę kocha swoją pracę i robi wszystko, a nawet więcej, jej studenci mają szczęście uczyć się języka polskiego z taką wspaniała nauczycielką. Chętnie pomaga swoim uczniom w nauce i z pasją prowadzi zajęcia, zarówno w klasie, jak i poza klasą. Jeśli miałabym polecić kogoś swoim znajomym, chcącym zapoznać się z językiem polskim lub udoskonalić swoją wiedzę, bez wątpliwości powiedziałabym o niej.

 

Yana Vasina, Ukraina

 

 

 

Julita była moją prywatną nauczycielką języka polskiego w 2013 roku, kiedy mieszkałem i pracowałem w Warszawie.  Zawsze była metodyczna i cierpliwa, starała się aby każda lekcja była interesująca oraz zawierała elementy  interaktywne. Poświęcała dużą uwagę do poprawnej wymowy słów. Dodatkowo, odkryłem że jest bardzo obowiązkowa, szczera, pokojowo nastawiona, uprzejma, mądra i zabawna.

 

Marcos Fiorino, Włochy

 

 

 

 

Lekcję języka polskiego z Julitą były bardzo ciekawe i naprawdę potrzebne w codziennym życiu. Mieliśmy lekcję na temat poszukiwania pracy, wizyty u lekarza, w restauracji a także nauczyliśmy się wielu innych rzeczy, które są potrzebne w życiu. Dodatkowo poznaliśmy historię Warszawy i całej Polski.

 

Maria Olinevich-Ogilba, Ukraina

 

 

 

Chciałabym wyrazić uznanie dla profesjonalizmu i metod nauczania Julity Poluch. Byłam jej uczennicą od lutego 2015 roku i czerpałam mnóstwo radości z każdej lekcji. Lekcje Julity są dynamiczne i interesujące, dostosowuje każdą lekcję do moich potrzeb i mojego nieustannego  doskonalenia umiejętności językowych.

 

Z całego serca polecam jej usługi.

 

Kristina Peres, Włochy

 

 

 

 

Zajęcia z Panią Julitą są bardzo ciekawe i można się sporo nauczyć. Jej styl uczenia jest bardzo dobry, ponieważ nie są to tylko zajęcia w sali, uczyliśmy się w kawiarni, muzeum,  parku itp. Dobre jest to, że nauczycielka używa języka polskiego na zaawansowanym poziomie, ale nadal można to złapać i nauczyć się.

Tematyka zajęć poruszana na lekcjach, na pewno będzie przydatna w wielu różnych przypadkach w życiu. Myślę, że Julita może pomóc bardzo cudzoziemcom i ułatwić ich życie w Polsce. Bardzo mocno polecam Panią Julitę jako nauczycielkę języka polskiego.

 

Ale Brkic, Bośnia i Hercegowina 

 

 

 

Julita, dziękuję  za pomoc w nauce języka polskiego. Twoja metoda nauczania dała mi większą i szybszą możliwość przyswojenia materiału. Zajęcia z Tobą były nieprzewidywalne i zawsze ciekawe. Dzięki różnorodnej tematyce miałem możliwość poznać i dotknąć (przez nasze wycieczki w różne miejsca) przydatne, nowe słownictwo.

Lekcje sprawiły, że mogę łatwiej się komunikować i integrować w Polsce. 
Poza tym, chciałbym Cię poinformować, że nauka w Twojej grupie pomogła mi zaliczyć egzamin w Państwowej Komisji Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako obcego!

 

Nabil Sariji, Maroko

 

 

 

Gorąco rekomenduję Julitę Poluch, jako osobę pełną zaangażowania i profesjonalnego podejścia do osób uczących się języka polskiego jako obcego. Od marca do sierpnia 2014 roku miałam przyjemność uczestniczenia w kursie języka polskiego „Nauka języka polskiego poza klasą”,  przeznaczonym dla cudzoziemców spoza krajów Unii Europejskiej i organizowanym przez fundację Autokreacja. Kurs prowadziła Julita Poluch.

Zajęcia były prowadzone w niezwykle ciekawej, nowatorskiej formule, która polegała na nauce języka polskiego od strony praktycznej podczas rzeczywistych scenek sytuacyjnych. Scenki te obejmowały realne sytuacje – m.in. zakupy, wizyta w restauracji, pobyt w hotelu czy podróż. Dzięki zajęciom prowadzonym przez Julitę, miałam okazję nie tylko wzbogacenia swojego słownictwa, ale również poznania polskich idiomów i ich kontekstów kulturowych oraz zasad gramatyki, a finalny test zaliczyłam z najwyższym wynikiem.

Jestem bardzo zadowolona z wyników jej pracy i ze wszech miar rekomenduję Julitę Poluch jako najbardziej odpowiednią osobę do nauczania języka polskiego.

 

Syune Nersisyan, Armenia

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

Jesteśmy parą Anglików, którzy brali udział w dwutygodniowym intensywnym kursie języka polskiego. Tematyka kursu została przygotowana specjalnie dla nas. Mieliśmy dwie nauczycielki, jedną z nich była Julitta Poluch.Julita już na początku kursu zadbała o to, aby sprawdzić poziom naszej znajomości języka. Program był dobrze ustrukturalizowany i dał nam stymulujące połączenie lekcji w klasie i praktycznych lekcji na mieście. W trakcie lekcji Julita wykorzystywała różnorodne metody nauczania: od formalnego podejścia do interaktywnych gier. Zajęcia były zawsze interesujące i zróżnicowane, nauczycielka używała rozmaitych materiałów edukacyjnych, odnoszących się do polskiej kultury i życia codziennego.

Julitta nieustannie sprawdzała nasz postęp i upewniała się, czy rozumiemy i opanowaliśmy materiał, w tym celu robiła małe nieformalne testy i inicjowała indywidualne konwersacje. Podjęła się uczenia nas, mimo że byliśmy na dwóch różnych poziomach.

Julita jest ciepła i pozytywna w swoim podejściu do uczenia, posiada szeroką wiedzę o języku i doskonale rozumie potrzeby dorosłych uczniów.

Oznaką naszego postępu jest nie tylko poprawa naszych umiejętności językowych, które tak przydają się w trakcie naszych podróży po Polsce, ale przede wszystkim pewność siebie jaką zyskaliśmy. Bez żadnych zastrzeżeń polecamy wszystkim cudzoziemcom  Julitę - jako nauczycielkę języka polskiego.

 

John & Valerie Korzeniewski, Wielka Brytania

 

 

 

Przez kilka miesięcy uczęszczałem na kurs języka polskiego w Fundacji Autokracja i to był fantastyczny kurs, dlaczego? Po prostu z Tobą kurs był łatwy i prosty. Bardzo podobały mi się Twoje metody pedagogiczne. Nauka w Twojej grupie pomogła mi zaliczyć egzamin B1 w Państwowej Komisji Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako obcego. Czekam na następnym projekt, żeby znowu uczyć się z Tobą. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

 

Samir Saadi, Tunezja

 

 

 

Rok temu miałam szczęście uczyć się języka polskiego z tobą. Julita, jesteś najbardziej oddaną swojej pracy, kreatywną i artystyczną nauczycielką jaką znam. Mam nadzieję, że będziesz kontynuować ten piękny projekt i inni studenci będą również mogli poznać twoją metodę. Dziękuję serdecznie :)

 

Camila Alvez, Brazylia

 

Я жду вашего мнения: julitta.pol@wp.pl 

 

 

    

        Меня зовут Юлита, преподаю польский язык уже более 10 лет, и до сих пор мне не наскучило ;) А все потому, что люблю свою работу. Преподавание польского языка приносит мне много радости и удовлетворения, получаю удовольствие от успехов моих учеников! Только учителя, которые действительно любят свою работу, могут сделать так, чтобы ученики учились с радостью Мои занятия – это прежде всего приятно проведенное время, встреча с другим человеком, иностранной культурой, общение за чашечкой хорошего кофе, шутки и веселье. Даже не заметишь, как выучишь грамматику ;)

 

        Соглашусь, что польский язык трудный ;) но не волнуйся, с моей помощью очень быстро начнешь говорить по-польски. Я противник строгих и негибких занятий и слепого следования курсу учебника. Стараюсь приспособить тему занятия к индивидуальным потребностям моих учеников. Мой базовый принцип – учение должно приносить удовольствие, поэтому в своих занятиях объеденяю науку и развлечение. Языковые игры помагают создать расслабленную атмосферу, во время развлечений стресс исчезает, а мы получаем уверенность в себе, когда можем использовать вновь изученные слова в житейской ситуации. Я очень заинтересована в успехах и прогрессе своих учеников, поэтому много от них требую, постоянно мотивирую к самостоятельному расширению словарного запаса. Внимание! Слежу за выполнением домашней работы ;)

 

        Не люблю рутины, использую на своих занятиях разные методы обучения, такие как: работа с живым текстом, дискусии, разыгрывание ролей, рассказы историй, телефонные разговоры, презентации и плакаты, настольные игры, написание собственных текстов (письма, СМСы, репортажы, рассказы, реценции, сказки). Во время занятий используем видеокамеру, фильмы, интернет, аудиоролики с музыкой и речью. Особенную радость приносят мне практические зантия, во время которых ученики могут использовать вновь изученые слова и проверить себя в житейской ситуации. Люблю совместные походы на ярмарки, за покупками, в кино, театр или музей. Делаю большой упор на практическое использование языка. Мне важно то, чтобы мои ученики чувствовали себя уверенно в различных житейских ситуациях, а также узнали и поняли польскую культуру. Стараюсь оградить своих учеников от попадания в ловушку культурных отличий, а также даю им попробовать на вкус трудности польского сленга. У меня есть большой опыт в проведении практических занятий польского языка, я являюсь соавтором книги «Польский язык вне школы», являющуюся результатом проекта, организованного фондом «Автокреация». Запишись на курс, и получишь эту книгу в подарок

 

Изучение польского языка может быть приятным!

 

        Юлита Полух – выпускница курса польской филологии Университетя в Бялымстоку и Лаборатории Журналистики Варшавского Университета. Учитель польского языка для иностранцев, культуролог, журналистка, путешественница. 10 лет получаю радость от изучения польского языка. Получила ценный опыт в известных вашравских языковых школах: Academia Polonica, Lingua Nova, Meritum. Проводила цикл курсов для иностранцев в рамках проекта «Изучение польского языка вне школы», организованного Фондом «Автокреация». Являюсь соавтором книги «Польский язык вне школы». Более года назад открыла собственную фирму – Cześć Polsko! Polish for foreigners.

 

 

 

 


 

 

 1. pl
 2. en
 3. ru

Занятия польского языка для иностранцев

Polish lessons for foreigners
Język polski dla obcokrajowców
Exersice book - learn Polish
privet lessons Warsaw
Czesc polish school

Предложение

* Доезд до ученика на территории районов: Центр, Охота и Мокотов включен в цену. Цена доезда в другие районы Варшавыпо предварительной договоренности.

*** Цена за курс:

 

* Курс на тему культуры направлен на ученков, владеющих польским языком минимум на уровне А2. Курс состоит из 3-х практических занятий: в музее, в театре и в кино. В цену курса входят билеты в кино, в театр и в музей.

** Курс на бизнес-темы предназначен для учеников, владеющих польским языком минимум на уровне А2. В цену вкурса включен учебник «О бизнесе по-польски»

*** Промо-цена, оплата перед началом курса

**** Интенсивный курс (минимум 3 дня в неделю)

- Оплата за курс должна быть осуществлена перед началом первого занятия; курс, состоящий из 30 занятий, должен быть пройден на протяжении 10 месяцев от даты покупки.

 

- Ученик имеет право отменить либо перенести индивидуальное занятие, однако, должен уведомить учителя минимум за 24 часа до начала занятия, в противном случае занятие пропадает, либо ученик будет обязан его оплатить. В случае несвоевременной отмены занятия учителем, он обязан провести бесплатное занятие.

 

- Занятия проводятся в заранее оговоренные часы; не существует возможности продления занятия в случае опоздания.

Julitta Poluch

 

E-mail: julitta.pol@wp.pl

 

Tелефон : (+48) 690 24 99 33

 

Facebook: Cześć-Polsko-Polish-for-foreigners

language school

Рецензии

Рецензии

Ваш e-mail
Cообщение
отправьте
отправьте
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Polish language class outdor - mokotów park
Group course in museum

* Цена за разовое занятие:

 

 

© Copyright by Julitta Poluch

All Rights Reserved

 

 

© Copyright Julitta Poluch

All Rights Reserved

 

 

Регламент

* Цена за разовое занятие:

Рецензии

 • Индивидуальные занятия на дому, в офисе, у учителя (район Охота), либо в кафе (Варшава Центр, Охота, Мокотов);

 • Групповые курсы (2-4 человека);

 • Интенсивные курсы (3 часа в день);

 • Занятия построены с учетом потребностей и способностей клиента;

 • Гибкое время занятий;

 • Разнообразные методы обучения, интерактивные занятия, языковые игры и забавы;

 • Помощь в подготовке к экзамену для получения сертификата по польскому языку как иностранному;

 • Практические занятия: в магазине, в театре, в кино, в музее, в галерее, спортивные занятия, занятия йоги, мастерклассы по приготовлению пищи, экскурсии по Варшаве;

 • Фонетические и орфографические семинары;

 • Курсы на бизнес-темы;

 • Курсы на тему культуры;

 • Выездные семинары;

 • Репетиторство для детей и подростков;

 • Конкурентные цены – предоставляю счета;

 • Приятная атмосфера